Помогите решить!

(b+179) - 89

если b=56, то (56+179) - 89=?

если b=75, то (75+179) - 89=?

Ответ:

+2
Ответы (2)
  1. 14 ноября, 21:38
    0
    (56+179) - 89=235-89=146

    (75+179) - 89=254-89=165
  2. 14 ноября, 21:53
    0
    (56+179) - 89=146

    (75+179) - 89=165