3/11 и 3/4 дроби сравнить

+4
Ответы (2)
  1. 16 октября, 21:58
    0
    3/11<3/4

    3/11=12/44

    3/4=33/44
  2. 16 октября, 22:18
    0
    3/11=12/44

    3/4=33/44

    12/44 < 33/44 значит

    3/11 <3/4