10:5:4

12:8:20

14:21:49

25:35:30

24:60:36

18:24:20

+3
Ответы (1)
  1. 9 июня, 11:23
    0
    10:5:4=2:4=1:2=0,512:8:20 = 3:2:20=1,5:20=0,075

    14:21:49=2:3:49=2:147=2/147

    25:35:30=5:7:30=1:7:6=1/42

    24:60:36=2:5:36=1:5:18=1:90=1/90

    18:24:20=3:4:20=3/80=0,0375