2,91*1,2+12,6288:3,6

+5
Ответы (2)
  1. 19 июня, 00:14
    0
    2.91*1.2+12.6288:3.6=7
  2. 19 июня, 02:12
    0
    2,91*1,2+12,6288:3,6=3,492+3,508=7