7*5 (56+162) 100*65 (288-150)

+2
Ответы (1)
  1. 25 апреля, 10:09
    0
    1.) 288-150=138

    2.) 162+56=218

    3.) 100*65=6500

    4.) 7*5=35

    5.) 218+138+6500+35=6891