1) 3 * (-0,8) + 0,9 * (6)

2) 5/8 * (0,8) + (-4,5) / 0,3

+5
Ответы (1)
  1. 25 ноября, 18:37
    0
    -2,4+5,4=3

    5/8*8/10 + (-4,5/0,3) = 5/10-15=0,5-15=-14,5