579-429/3+287 = 655+225/5-36*4 = 1000-147*3+241 = 584 - (600-69-138) =

+3
Ответы (1)
  1. 17 сентября, 23:30
    0
    579 - 429 / 3 + 287 = 723

    429/3=143

    579-143=436

    436+287=723

    655 + 225 / 5 - 36 * 4 = 556

    225/5=45

    36*4=144

    655+45=700

    700-144=556

    1000 - 147 * 3 + 241 = 800

    147*3=441

    1000-441=559

    559+241=800

    584 - (600 - 69 - 138) = 191

    600-69=531

    531-138=393

    584-393=191