0.9 * (-0.2) - 0.6 * (-0.2) =

+4
Ответы (2)
  1. 16 мая, 01:59
    0
    0.9 * (-0.2) - 0.6 * (-0.2) = - 0.18 - (-0.12) = - 0.06
  2. 16 мая, 02:38
    0
    0.9 * (-0.2) - 0.6 * (-0.2) = - 0,18+0,12=-0,06