84•703-312+72640: (40:5) + 3009•240

+5
Ответы (1)
  1. 30 октября, 03:21
    0
    84•703-312+72640: (40:5) + 3009•240=1) 40:5=8

    2) 84*703=59052

    3) 72640:8=9080

    4) 3009*240=722160

    5) 59052-312+9080+722160=789980