Знайди одну третю числа 630 и 210

+5
Ответы (2)
  1. 11 августа, 22:09
    0
    Одна третья 630:3 = 210

    210 : 3 = 70
  2. 11 августа, 22:17
    0
    1/3 числа от 630 = 210 (630 : 3)

    1/3 числа от 210 = 70 (210 : 3)