4 1/2*6 1/25-15 6/25:3 81/100+4 1/50

+1
Ответы (1)
  1. 12 октября, 00:44
    0
    4 1/2*6 1/25-15 6/25:3 81/100+4 1/50=9/2 * 151/25 - 381 / 25 : 381 / 100 + 201/50=

    =1359 / 50 - 4 + 201/50=1159/50+201 / 50=1360 / 50=136/5 = 27 1/5