а) (2928-88) : 142 =

б) (64+37) * 91 =

+5
Ответы (1)
  1. 17 февраля, 20:28
    0
    А)

    1) 2928-88=2840

    2) 2840:142=20

    б)

    1) 64+37=101

    2) 101*91=9191