Вычислите:

3 м 47 см - 19 дм =

316 кг + 4 ц =

5 м (в квадрате) - 16 дм (в квадрате) =

600 см (в квадрате) - 5 дм (в квадрате) 4 см (в квадрате) =

20 км + 1000 м=

200 л + 200 дм (в куб.) 4=

+5
Ответы (1)
  1. 5 марта, 16:26
    0
    3 м 47 см - 19 дм = 157 см

    316 кг + 4 ц = 716 кг

    5 м^2 - 16 дм^2 = 484 дм^2

    600 см^2 - 5 дм^2 4 см^2 = 96 см^2

    20 км + 1000 м = 21 км

    200 л + 200 дм^3 * 4 = 1000 дм3