Подбери корень уравнения 15*а=15:а у+у=у-у

+2
Ответы (1)
  1. 17 февраля, 08:08
    0
    15*а=15:а

    а = (15:а) / 15 = (15*а) * (1/15) = а

    2 у=0

    у=0