20250/50*105+560*270-127908

+1
Ответы (1)
  1. 14 августа, 15:12
    0
    1) 20250/50=405

    2) 405*105=42525

    3) 560*270=151200

    4) 151200+42525=193725

    5) 193725-127908=65817