Перше число 16, воно у 4 рази меньше за друге. знайди суму цих чисел.

+1
Ответы (2)
  1. 3 ноября, 06:09
    0
    1) 16 х4=64 - (2 число)

    2) 16+64=80 - (сумма чисел)
  2. 3 ноября, 07:50
    0
    первое числ 16, второе число 4, 16+4=20