Який объем хлора знадобиться для повного хлорування метану объём якого 10 л.

+1
Ответы (1)
  1. 20 июня, 14:51
    0
    10 л хл

    СН4 + 4 Сl2=CCl4+4HCl

    1 л 4 л

    Х=10 л*4 л/1 л=40 л