10 формул молярних мас обчислення

+3
Ответы (1)
  1. 28 января, 10:27
    0
    1) M (KOH) = 39 + 16 + 1 = 56 г/моль

    2) M (NaOH) = 23 + 16 + 1 = 40 г/моль

    3) M (H2SO4) = 1 * 2 + 32 + 16 * 4 = 98 г/моль

    4) М (HNO3) = 1 + 14 + 16 * 3 = 63 г/моль

    5) M (CaCO3) = 40 + 12 + 16 * 4 = 100 г/моль

    6) M (BaSO4) = 137 + 32 + 16 * 4 = 233 г/моль

    7) M (CaO) = 40 + 16 = 56 г/моль

    8) M (Na2O) = 23 * 2 + 16 = 62 г/моль

    9) M ((NH4) 2SO4) = (14 + 1 * 4) * 2 + 32 + 16 * 4 = 132 г/моль

    10) M ((CuOH) 2CO3) = (64 + 16 + 1) * 2 + 12 + 16 * 3 = 222 г/моль