Написати перетворення Аl-al2o3-na3alo3-al2 (so4) 3-al (oh) 3-al2o3-al

+5
Ответы (1)
  1. 28 мая, 06:21
    0
    4Al + 3O2 = 2Al2O3

    Al2O3 + 3Na2O = 2Na3AlO3

    2Na3AlO3 + 3H2SO4 = Al2 (SO4) 3 + 6NaOH

    Al2 (SO4) 3 + 6KOH = 2Al (OH) 3 + 3K2SO4

    2Al (OH) 3 (t) = Al2O3 + 3H2O

    2Al2O3 (t) = 4Al + 3O2