Приготувати 200 г 40% розчину цукру

+4
Ответы (1)
  1. 11 ноября, 13:05
    0
    Дано

    m = 200 г

    w (сахара) = 40% = 0.40

    Решение

    m (сахара) = mw (сахара) = 200 * 0.4 = 80 г

    m (H2O) = m - m (сахара) = 200 - 80 = 120 г

    Ответ:

    m (сахара) = 80 г

    m (H2O) = 120 г