Зробити перетворення СaO - Ca SO4 - Ca CO3 - CaO

+2
Ответы (1)
  1. 9 декабря, 12:18
    0
    CaO+H2SO4=CaSO4+H2O

    CaSO4+H2CO3=CaCO3+H2SO4

    CaCO3=CaO+CO2