Масса 0,56 л газу длривнюе 2,175 г. Визначити видносну густину цього газу за повитрям

+2
Ответы (1)
  1. 29 августа, 22:14
    0
    N=V/Vm

    n=0.56/22.4=0.025 моль

    M=m/n

    M=2.175/0.025=87 г/моль

    D (пов.) =87/29=3