P→p2o5→h3po4→na3po4→ca (po4) 2

+2
Ответы (1)
  1. 16 декабря, 01:43
    0
    4P + 5O2 = 2P2O5

    P2O5 + 3H2O = 2H3PO4

    2H3PO4 + 6Na = 2Na3PO4 + 3H2

    2Na3PO4 + 3CaCl2 = Ca3 (PO4) 2 + 6NaCl