Яку масу матимуть 44.8 л хлору та 9,30*1023 молекул фосфору

+1
Ответы (1)
  1. 25 декабря, 01:45
    0
    V = 44.8 (л)

    n=V/Vm, где Vm - объем газа при н. у. = 22.4 (л/моль)

    n=44.8/22.4 = 2 (моль)

    M (Cl2) = 2*35.5=71 (г/моль)

    m=n*M = 2*71 = 142 (г)

    N = 9.30*10^23 (молекул)

    n = N/Na, где Na - число Авогадро = 6.02*10^23 (молекул/моль)

    n=9.30*10^23/6.02*10^23 = 1.55 (моль)

    M (P) = 31 (г/моль)

    m=n*M = 31*1.55 = 48.05 (г)