MgSO4-MgCL2-Mg (OH) 2-MgSO4

+2
Ответы (1)
  1. 26 ноября, 11:12
    0
    1. MgSO4+BaCl2=BaSO4+MgCl2

    2. MgCl2+2NaOH=Mg (OH) 2+2NaCl

    3. Mg (OH) 2+H2SO4=MgSO4+2H2O