Який об'ем повитря потрибно для спалювання 13,8 г етанолу

+2
Ответы (1)
  1. 18 сентября, 01:42
    0
    2C2H5OH + 7O2 = 4CO2 + 6H2O

    13.8/92 = x/156.8

    x = (13.8*156.8) / 92 = 23.52 л O2

    23.52 = 21%

    y = 100%

    23.52/21 = y/100

    y = 112 литров