Перетворення

Na-Na2O-NaOH-NaCL

+2
Ответы (1)
  1. 15 сентября, 17:22
    0
    2Na+O2=Na2O2

    Na2O2+2Na=2Na2O

    Na2O+H2O=2NaOH

    NaOH+HCl=NaCl+H2O