Cu (OH) 2-CuO-Cu-CuCl2-Cu (NO) 3 помогите решить

+5
Ответы (1)
  1. 31 марта, 03:00
    0
    1. CuCl2+NaOH=2NaCl+Cu (OH) 2

    2 Cu (OH) 2+K2O=CuO+2KOH

    3 3CuCl2+2Al=3Cu+2AlCl3

    4 Cu (OH) 2+2NaCl=CuCl2+2NaOH

    5 Cu (OH) 2+2NaNO3=Cu (NO3) 2+2NaOH