Дано: (ню) (H2SO4) 0,25 моль. Найти m (H2SO4)

+2
Ответы (2)
  1. 9 августа, 08:12
    0
    За формулою ню = m/M

    M = 1*2 + 32+16*4=98 г/моль

    m=M*ню

    m=98 * 0,25=24,5 г
  2. 9 августа, 09:00
    0
    M=M*n

    (n) = ню

    M малярна Маса

    M (H2SO4) = 98 г/на моль

    m=98*0.25=24,5 г