Визначити m. p ZnO, Ca (OH) 2, H2CO3.

+5
Ответы (1)
  1. 4 ноября, 03:52
    0
    Mr (ZnO) = 65+16=81

    Mr (Ca (OH) 2=40 + (17*2) = 74

    Mr (H2CO3) = 62