Cu (OH) 2+HNO3=?

Na2CO3+HCl=?

+5
Ответы (1)
  1. 18 июня, 19:31
    0
    Cu (OH) 2+2HNO3=Cu (NO3) 2+H2O

    Na2CO3+2HCl=2NaCl+H2O+CO2