Зробити схему перетворень

Al>Al2O3>AlCl3>Al (OH) 3>Al2O3

+5
Ответы (1)
  1. 8 июля, 09:23
    0
    Al>Al2O3>AlCl3>Al (OH) 3>Al2O3

    1. 2Al+3O2=2Al2O3

    2. Al2O3+6HCl=2AlCl3+3H2O

    3. AlCl3+3NaOH=Al (OH) 3 (в осадок) + 3NaCl

    4. 2Al (OH) 3=Al2O3+3H2O