Ba-bacl2-ba (oh) 2-bacl2

+4
Ответы (1)
  1. 5 марта, 11:20
    0
    1) Ba+2HCl=BaCl2

    2) BaCl2+H2O = Ba (OH) 2+Cl2

    3) Ba (OH) 2 + HCl = BaCl2+H2O