Сколько атомов мистеться в кисни килькистю речовени 2 моль

+1
Ответы (1)
  1. 18 июля, 10:11
    0
    N=2 (моль)

    N=Na*n, гдеNa - число Авагадро = 6.02*10^23

    N=6.02*10^23*2=12.04*10^23