Вкажить масу сульфору (4) оксида килькистю речовени 10 моль (Ar (S) = 32, Ar (o) = 16)

+3
Ответы (1)
  1. 6 января, 11:09
    0
    Дано:

    n (SO2) = 10 моль m (SO2) = n (SO2) * M (SO2) = 10 * 64 = 640 г

    М (SO2) = 64 г/моль

    Найти:

    m (SO2)