Визначити молекулярные массы речовин

CuSo4, Mn2O7

+1
Ответы (1)
  1. 6 декабря, 00:26
    0
    Mr (CuSO4) = 64+32+4*16 = 160

    Mr (Mn2O7) = 2*55+7*16 = 222