2,5-диметил гексен-1

2,3-диметил бутен-2

2,4,4-3 метил пентен-2

2-метил 3,6-диэтил октен-4

+2
Ответы (1)
  1. 20 апреля, 21:47
    0
    CH2 = C (CH3) - CH2 - CH2 - CH (CH3) - CH3

    C H3 - C (CH3) = C (CH3) - CH3

    CH3 - C (CH3) = C (CH3) - C (CH3) (CH3) - CH3

    C H3 - CH (CH3) - C (CH2-CH3) - CH = CH - CH (CH2-CH3) - CH2 - CH3