Решите по химий AlCl3+NaOh

+1
Ответы (2)
  1. 28 сентября, 16:59
    0
    AlCl₃ + 3NaOH = Al (OH) ₃ + 3NaCl) гидроксид алюминия и хлорид натрия)
  2. 28 сентября, 17:27
    0
    AlCl3+3NaOH=Al (OH) 3+3NaCl