Cu->Cu2SO4->Na2So4->BaSo4

+4
Ответы (1)
  1. 3 марта, 10:02
    0
    Сu + 2H2SO4 = CuSO4 + SO2 + 2H2O

    CuSO4 + 2NaOH = Na2SO4 + Cu (OH) 2

    Na2SO4 + BaCl2 = BaSO4 + 2NaCl