Зробити перетворення FeS→S→So2→So3→BaSO4

+5
Ответы (1)
  1. 6 февраля, 05:45
    0
    FeS = = S = = SO2==SO3 = = BaSO4

    FeS+2HCl=FeCl2+H2S

    H2S+Br2=S+2HBr

    S+O2=SO2

    2SO2+O2=2SO3

    SO3+BaO=BaSO4