SO2+H2SO3 помо омпоаокеод

+1
Ответы (1)
  1. 10 мая, 00:01
    0
    S + O2 = SO2

    SO2 + H2O = H2SO3

    H2SO3 + 2KOH = K2SO3 + H2O

    2K+H2SО3=K2SО3+H2

    К2 О + H2SО3=K2SО3+H2 О