Яка маса кисню обэмом 5,6 л

+5
Ответы (1)
  1. 16 июля, 08:22
    0
    N = V/Vm

    n (O2) = 5,6 л / 22,4 л/моль = 0,25 моль

    m = n*M

    M (O2) = 32 г/моль

    m (O2) = 0,25 моль * 32 г/моль = 8 г

    Ответ: 8 г