Cu-CuO-CuCl2-Cu (OH) 2

+1
Ответы (1)
  1. 8 мая, 02:08
    0
    Cu + CO2 = CuO + CO

    CuO + 2HCl = CuCl2 + H2O

    CuCl2 + 2 NaOH = Cu (OH) 2 + 2 NaCl