Реакция тендеулерынын коэффициенттерын койу So2+O2-So3 N2+H2-NH3 Fe+Cl2-FeCl3 Zn+HCl-H2

+1
Ответы (1)
  1. 1 июня, 01:41
    0
    1) 2SО2 + O2 = 2SО3

    2) N2 + 3H2 = 2NH3

    3) 2Fe + 3Cl2 = 2FeCl3

    4) Zn + 2HCl = ZnCl2 + H2