Fe (OH) 2+Cu

Fe (OH) 2+CaO

Fe (OH) 2+HCL

Fe (OH) 2+K2SO4

Fe (OH) 2+H2SO4

+3
Ответы (1)
  1. 16 августа, 12:38
    0
    Fe (OH) 2+Cu=Сu (OH) 2+Fe Fe (OH) 2+CaO=Ca (OH) 2+FeO

    Fe (OH) 2+2HCL=FeCl2+2H2O

    Fe (OH) 2+K2SO4=2KOH+FeSO4

    Fe (OH) 2+K2SO4=KOH+FeSO4