Fe (OH) 3+CO2=

Fe (OH) 3+CuCl2=

Fe (OH) 3+HNO3=

+2
Ответы (1)
  1. 19 апреля, 21:19
    0
    2Fe (OH) 3+3CuCl2=3Cu (OH) 2+2 FeCl3

    Fe (OH) 3+3HNO3=Fe (NO3) 3+3H2O

    Fe (HCO3) 2 + O2 + H2O = Fe (OH) 3 + CO2