Ba (OH) 2+CuCl2

Na2S+HNO3

Cu (OH2) + HNO3

+1
Ответы (1)
  1. 17 июня, 18:07
    0
    Ba (OH) 2+CuCl2=Cu (OH) 2+BaCl2

    Na2S+4HNO3=2NaNO3+2NO2+S+2H2O

    Cu (OH) 2+2HNO3=Cu (NO3) 2+2H2O