P → Ca3P2 → PH3 → оксид фосфора (V) → фосфат натрия → фосфат серебра

+4
Ответы (1)
  1. 19 ноября, 11:02
    0
    1) 3 Са+2 Р=Са3 Р2

    2) Са3 Р2+6 НСl=3CaCl2+2PH3

    3) 2PH3+4O2=P2O5+3H2O

    4) P2O5+3Na2O=2Na3PO4

    5) Na3PO4+3AgCl=Ag3PO4+3NaCl