Дана схема превращений : Si->X-> Na2SiO3-> H2SiO3

+1
Ответы (1)
  1. 18 апреля, 10:34
    0
    Si+O2=SiO2 или Si+2HNO3=SiO2+NO+NO2+H2O

    SiO2+Na2CO3=Na2SiO3+CO2

    Na2SiO3+2HCl=H2SiO3+2NaCl