Mnso4+naoh=sn (oh) 2+koh=feso4+na2s=

+1
Ответы (1)
  1. 24 марта, 16:56
    0
    MnSO4+2NaOH=Na2SO4+Mn (OH) 2↓

    Sn (OH) 2+KOH=К (Sn (OH3)

    FeSO4+Na2S=FeS↓+Na2SO4